ເລເຊີອິນຟາເຣດ 1310nm/1550nm

ເລເຊີອິນຟາເຣດ 1310nm/1550nm

ເລເຊີອິນຟາເຣດ 1310nm/1550nm ຮັບການນຳເຂົ້າ LD, ເຊິ່ງມີລັກສະນະຄວາມສະຫວ່າງສູງ, ຄວາມຖີ່ຂອງໂມດູນສູງ ແລະສະເປກທຣັມບໍລິສຸດ.ມັນເຫມາະສົມສໍາລັບການຄົ້ນຄວ້າວິທະຍາສາດ, ຢາປົວພະຍາດ, ການສື່ສານ laser, ແສງສະຫວ່າງແລະຂົງເຂດອື່ນໆ.

ແຫຼ່ງແສງສະຫວ່າງຖືກຄວບຄຸມໂດຍຫນ້າຈໍສໍາຜັດ, ເຊິ່ງສາມາດກໍານົດພາລາມິເຕີຕ່າງໆເຊັ່ນພະລັງງານຜົນຜະລິດ, ຄວາມຖີ່, ແລະວົງຈອນຫນ້າທີ່ໄດ້ຢ່າງງ່າຍດາຍ.ໃນເວລາດຽວກັນ, ເພື່ອຄວາມສະດວກໃນການນໍາໃຊ້, ແຫຼ່ງແສງສະຫວ່າງຍັງສະຫນອງການໂຕ້ຕອບການຄວບຄຸມພາຍນອກ.ລູກຄ້າສາມາດນໍາໃຊ້ພອດໂມດູນ TTL ເພື່ອ synchronize ແສງເປີດແລະ off-time ຂອງ laser ກັບສັນຍານການຄວບຄຸມພາຍນອກ.ສະວິດກະແຈຢູ່ໜ້າກະດານຮັບປະກັນວ່າມີແຕ່ບຸກຄະລາກອນທີ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດເທົ່ານັ້ນທີ່ສາມາດເຂົ້າເຖິງແຫຼ່ງແສງໄດ້.

  • 1550nm Infrared Laser-10W

    1550nm Infrared Laser-10W

    1550nm Laser-W10

    ຄວາມຍາວຄື້ນ: 1550nm

    ພະລັງງານອອກ: 0 ~ 10W (ປັບແຕ່ງໄດ້ 15W)

    Beam divergence ມຸມ: ~1mrad

    ແຮງດັນໄຟຟ້າ: 230 VAC 50 - 60 Hz (ທາງເລືອກ 115 VAC)

    ມັນມີຄວາມໄດ້ປຽບຂອງຂະຫນາດຂະຫນາດນ້ອຍ, ນ້ໍາຫນັກເບົາ, ການດໍາເນີນງານທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້, ການໃຊ້ພະລັງງານຕ່ໍາ, ປະສິດທິພາບສູງແລະຊີວິດການເຮັດວຽກທີ່ຍາວນານ, ແລະຖືກນໍາໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງໃນອຸດສາຫະກໍາ, ລະດັບ, radar ແລະຂົງເຂດອື່ນໆ.

  • 1310nm/1550nm Infrared Laser-3mW

    1310nm/1550nm Infrared Laser-3mW

    1310nm Laser-MW3

    ຄວາມຍາວຄື້ນ: 1310nm / 1550nm

    ພະລັງງານຜົນຜະລິດ: 0 ~ 3mW

    ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ໃຍແກ້ວນໍາແສງ: SMA905

    ແຮງດັນໄຟຟ້າ: 230 VAC 50 - 60 Hz (ທາງເລືອກ 115 VAC)

    ມັນມີຄວາມໄດ້ປຽບຂອງຂະຫນາດຂະຫນາດນ້ອຍ, ນ້ໍາຫນັກເບົາ, ການດໍາເນີນງານທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້, ການໃຊ້ພະລັງງານຕ່ໍາ, ປະສິດທິພາບສູງແລະຊີວິດການເຮັດວຽກທີ່ຍາວນານ, ແລະຖືກນໍາໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງໃນອຸດສາຫະກໍາ, ລະດັບ, radar ແລະຂົງເຂດອື່ນໆ.

     

  • 1310/1330/1532/1550/1580/1650nm Single Mode Laser

    1310/1330/1532/1550/1580/1650nm Single Mode Laser

    ການສະແດງເລເຊີ

    ຈໍສະແດງຜົນ

    ການຈັດຮຽງເລເຊີ

    ການສະແກນຊີວະເຄມີ

    Lidar ການກວດກາວັດສະດຸ